Szkoły i uczelnie Łódź

Oferta dla szkół i uczelni

Fundacja Surei No Mon serdecznie zaprasza szkoły, uczelnie, i inne placówki edukacyjne do skorzystania z oferty bezpłatnych zajęć z zakresu sztuk walki i nauki języka japońskiego. Poza stałą ofertą w naszym Centrum Sportu i Kultury Japońskiej, Państwa podopieczni będą mieli możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju warsztatach i imprezach, których jesteśmy organizatorem.

Fundacja jest także organizatorem atrakcyjnych wycieczek, w tym do jednostek wojskowych, dzięki którym młodzi ludzie mają możliwość zapoznania się od środka z funkcjonowaniem najnowocześniejszych jednostek wojskowych w kraju, a także produkcją i działaniem sprzętu wojskowego.

Kolejnym profilem naszej działalności jest organizowanie zajęć ze sztuk walki i kultury wschodu w Państwa placówkach. Najwyższy poziom naszej kadry pozwala nam zapewnić, że takie zajęcia będą zorganizowane i przeprowadzone zgodnie z najwyższymi standardami, z uwzględnieniem wewnętrznych regulaminów i rozporządzeń placówek w których się odbywają.

Nowością w naszej ofercie jest organizacja wyjazdowych warsztatów sportowo-kulturalnych, w formie obozów lub zielonych szkół.

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi