Szkolenia i imprezy dla firm Łódź

Szkolenia i imprezy dla firm

Serdecznie zapraszamy pracowników Państwa firm do korzystania z bezpłatnej oferty zajęć sportowych i kulturalnych, które organizujemy w centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi.

Podniesienie samopoczucia fizycznego, integracja w grupie treningowej, konieczność przestrzegania etykiety przy zajęciach sztuk walki czy zdobywanie nowych umiejętności językowych, ma korzystny wpływ na wydajność i lojalność Państwa kadr.

Zapraszamy także do współpracy przy organizowaniu zamkniętych, wyspecjalizowanych zajęć dla pracowników firm wszystkich branż, również w siedzibach Państwa firm. Dzięki doświadczonej i pełnej pasji kadrze zapewniamy opracowanie i realizację programu szkoleniowego, najlepiej dopasowanego do charakteru zadań z jakimi na co dzień mają do czynienia Państwa podwładni.

Oferujemy również organizację firmowych warsztatów wyjazdowych, o charakterze sportowo-kulturalnym. Spędzenie kilku dni na wspólnym treningu, przeplatanym ciekawymi zajęciami teoretycznymi, a wszystko to w klimacie Dalekiego Wschodu, będzie dla Państwa pracowników wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi