Konkurs na Baner

baner konkurs

Na stronie www.designer.pl możecie wziąć udział w niezwykłym konkursie na projekt banera, który zawiśnie na Hali Sportowej MOSiR Łódź przy ul. ks. skorupki 21 w Łodzi. Baner będzie wisiał jak obecny na amfiladzie budynku od strony al. Politechniki. Jest to poważny konkurs z nagrodami.
Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, a w szczególności firmie OMNIDRUK, która ufundowała wydrukowanie banera, MOSiR Łódź za możliwość informowania mieszkańców Łodzi o działalności Centrum Sportu i Kultury Japońskiej, firmie Crowd Design za pomoc w organizacji konkursu.
Drodzy artyści, graficy, fani kultury japońskiej. Zależy nam na tym, aby baner ten stał się wizytówką naszej działalności na kolejny rok. Chcemy aby reprezentował jak najwyższy poziom artystyczny i nawiązywał do tradycji, kultury kodeksu BUSHIDO. chcemy też aby promował młodych artystów, stąd na banerze zaplanowaliśmy, aby zawsze eksponowane było imię i nazwisko twórcy.
zaplanowaliśmy szereg nagród.
Główną nagrodą jest nagroda pieniężna 700 zł dla zwycięzcy, do tego zwycięzca dostanie też nagrodę rzeczową pod postacią ufundowanego przez firmę KolorowychSnów.pl.
Dla 10 wyróżnionych prac ufundujemy nagrody książkowe o Japonii. Do tego też będziemy prezentować nagrodzoną pracę i wyróżnione w postaci wystaw i galerii na stronie konkursowej oraz na innych stronach i na imprezach organizowanych przez fundację Surei No Mon.
Szczegóły techniczne konkursu są na stronie na załączonym linku. Nadsyłajcie prace do 25 maja 2016 r.. Jury: członkowie Rad Sportowej i Kultury fundacji Surei No Mon oraz Pan Eryk Rawicki Dyrektor MOSiR Łódź wybiorą zwycięską pracę i dziesięć wyróżnionych do 15 czerwca 2016 roku. Następnie wykonamy nasz wspaniały baner w Firmie OMNIDRUK.
Życzymy powodzenia i sukcesów.

Zapraszamy na stronę:

http://www.designer.pl/grafika-wielkoformatowa/grafika-wielkoformatowa-1439

na której można składać projekty konkursowe.

 

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi