CENTRUM SPORTU I KULTURY JAPOŃSKIEJ

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej MOSiR Łódź ul. Ks. Skorupki 21, I piętro kuluar od strony al. Politechniki.

Ćwiczymy już od 2 marca 2015 roku.Są to stałe zajęcia sportowe i kulturalne w Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej MOSiR Łódź I piętro kuluar (korytarz) od strony al. Politechniki. Aktualny harmonogram znajdą Państwo na podstronach poświęconych poszczególnym  zajęciom.

 

Zapraszamy ośrodki kultury japońskiej do współpracy, aby przygotować stałe zajęcia kulturalne. Potencjał miejsca pokazują relacje z zajęć tegorocznych Zimowych Warsztatów Sportu i Kultury Japońskiej.
Mamy też 8 metrów kwadratowych mat tatami, wykonanych ze słomy ryżowej, które przeznaczamy wyłącznie na zajęcia typu ceremonia parzenia herbaty, przygotowywanie ikebany itp., które ufundowała Firma SENEKO.
Organizatorami Centrum Sportu i Kultury Japońskiej jest MOSiR Łódź i Fundacja Surei No Mon.
Wspierają nas kluby sportowe:
ASW HANGAKU, AWSW Adam Wasiak, UKS KENDO, TRIUMFATOR, SAMBO ŁÓDŹ, Aikido Ki Łódź, Capoeira Łódź., Fudoshin Aikido, Legion Szkoła Sztuk Walki w Łodzi, TAO LIFE.
Wspierają nas ośrodki kultury japońskiej:
Polskie Centrum Origami Oddział w Łodzi, Klub Yakumo-Goto, Japońskie Inspiracje, TANZAKU, KURONEKO, II LO im. Gabriela Narutowicza, Wielka Japonia pl, artyści Ewa Tomporek Fukuoka, Małgorzata Skwarek-Gałęska i wiele innych.

Sponsorami są:
PATRON SA, Łódzkie Stowarzyszenie Stowarzyszenie Doradców Podatkowych i Prawnych, ENDOLINK, Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa SA., SENSEKO, OMNIDRUK, BROST, P.P.H.U. POL-SKÓR, Tele Taxi 6400 400.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 601 25 06 02.
adres e-mail: biuro@sureinomon.pl

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej to niezwykłe miejsce gdzie każdy może przyjść i spędzić aktywnie popołudnie, ćwicząc, grając w grę Go czy uczestnicząc w innych zajęciach kultury japońskiej. Chcemy, aby przyjście do Centrum Sportu i Kultury Japońskiej było trochę też wycieczką do samej Japonii. Aby uczestnicząc w zajęciach otoczenie wzbudzało emocje i przybliżało nam tę niezwykłą, egzotyczną kulturę i społeczeństwo. Dzięki wsparciu Biura Architektonicznego MIOKO powstał niezwykły projekt zmiany stylizacji tego miejsca. Chcemy aby kuluar MOSiR Łódź, który mamy dzięki wsparciu MOSiR Łódź na nasze zajęcia, stał się małą Japonią w Centrum Łodzi. Prosimy pomóżcie nam to zrobić. Mamy zgodę MOSiR Łódź, potrzebujemy wsparcia finansowego i rzeczowego, aby stworzyć to miejsce na nowo, ale czyż nie warto tego zrobić. Zobaczcie sami. Prosimy o datki na przebudowę Centrum Sportu i kultury Japońskiej. Pamiętajcie możecie sprawić, że bezpłatne zajęcia dla młodzieży i dla osób mogą być w niezwykłym otoczeniu. Jesteśmy w trakcie szacowania kosztów. Wierzymy, że pomożecie nam. Zapraszamy do Galerii projektu.

Dla tych osób które chcą pomagać finasowo w działalności i rozwoju Centrum Sportu i Kultury Japońskiej załączam informacje o naszym koncie:
Fundacja Surei No Mon
ul. Kalinowa 7 m 2
91-348 Łódź
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział w Łodzi
46 1090 2705 0000 0001 1582 2261

Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi